وزیر اطلاع رسانی پاکستان: احزاب اپوزیسیون تقلب در انتخابات را اثبات کنند از آنها حمایت می‌کنیم

«فواد چوهدری» وزیر اطلاع رسانی پاکستان در واکنش به اعتراضات احزاب اپوزیسیون نسبت به بروز تقلب درانتخابات گفت: اگر آنها با ارائه مدرک تقلب در انتخابات را اثبات کنند دولت پاکستان از آنها حمایت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: «شهباز شریف» رهبر اپوزیسیون در پارلمان پاکستان اعلام کرده است: تقلب در انتخابات نوعی انتقام از نواز شریف بود ولی این سخن مبنا و اساس غلطی دارد.

عضو ارشد حزب تحریک انصاف با اشاره به زندانی شدن نواز شریف گفت: سران حزب نواز باید بدانند که نخست وزیر سابق پاکستان به همراه دخترش در زمان حکومت حزب نواز زندانی شد و ارتباطی به حزب تحریک انصاف ندارد.

فوادچوهدری افزود: نگاهی به عملکرد حزب نواز نشان می‌دهد که مشکلات فراوان آب و برق و گاز در کشور حاصل سهل انگاری‌های آنان است.

وزیر اطلاع رسانی پاکستان در خصوص جذب کمک توسط عمران خان برای ساخت سد گفت: اعتراض احزاب اپوزیسیون در این رابطه نیز درست نیست زیرا مردم می‌دانند که اگر ما کمک مالی جذب می‌کنیم آن را در جای صحیح مصرف می‌کنیم.

وی اظهار داشت: ما تصور می‌کردیم احزاب اپوزیسیون به جای انتقاد از این طرح ملی خود با پرداخت کمک مالی درآن مشارکت خواهند کرد.

فوادچوهدری در بیانی طنز گفت: اگر اعضای احزاب اپوزیسیون هریک ۱۰۰۰ دلار به ساخت سد کمک کنند مطمئن باشند که پولشان فقط برای ساخت سد استفاده می‌شود نه کاری دیگر.

گفتنی است پس از پایان انتخابات اخیر که منجر به پیروزی حزب تحریک انصاف شود احزاب اپوزیسیون به خصوص حزب نواز مدعی بروز تقلب در انتخابات شدند ولی برای ادعای خود دلیلی ارائه نکردند.

روز گذشته عمران خان نخست وزیر پاکستان از پاکستانی‌های مقیم خارج کشور خواست برای ساخت سد در این کشور کمک‌های مالی ارسال کنند.

.

Please enter your comment!
Please enter your name here